Marge Simpsonová

Manželka Homera Simpsona je významnou osobností Springfieldu. Jakožto žena v domácnosti se účastní mnoha dobročinných aktivit, protože by ráda změnila svět k lepšímu. Nezapomíná však ani na svou rodinu, kterou neskonale miluje a obětuje pro ni za všech okolností úplně všechno co má.

 

Rodné příjmení je Bouvierová. Ve Springfieldu žijí také její sestry Patty a Selma, silné kuřačky a staré panny. Pracují na dopravním inspektorátu a Homer o nich říká, že jsou to ty dvě nejnesnesitelnější megery světa. Vzath sester Bouvierových s Homerem je však na delší povídání.

V životě už toho hodně vyzkoušela. Pracovala třeba jako servírka, herečka, učitelka, policistka, realitní makléřka, nebo spisovatelka. Nejvíc ze všeho ji ale stejně baví starat se o blaho rodiny. Děti Bart, Líza a Maggie by jinou mámu nechtěly. Ani Homer si na Marge jako na manželku nemůže stěžovat.

Samozřejmě že ji to všechno občas dost štve. Ono se ani není čemu divit. Homerovy excesy by spousta jiných žen nevydržela. Marge je ale v tomto směru o hodně jiná. Mohla by mít spoustu krásných a bohatých můžů (Artie Ziff, James z bowlingu), přesto však stejně miluje tlustého a líného dělníka Homera.

 

Věk: 34 let
Výška postavy: 188 centimetrů
Znamení: Ryby
Oblíbené auto: Chevrolet Canyonaro
Oblíbená zelenina: velké brambory
Přátelé: Ruth Powersová
Co má ráda: rodinu, ledový čaj, Mela Gibsona, Toma Jonese
Co nemá ráda: cestování letadlem

 

Návštěvník

TOPlist