Vězeňský speciál

Zločin je všude, i ve Springfieldu. A co se stane s kriminálníky, když zhřeší? Samozřejmě je zavřou do vězení. Prozkoumejte spolu s námi výčet budov kriminálů, které jsme mohli v Simpsonových poznat.

Vězení s minimální ostrahou

 Springwoodské vězení s minimální ostrahou je místo, kde bývá nejčastěji uvržen známý Levák Bob. Jak napovídá název, architekt tohoto kriminálu nepomyslel při budování na ostrahu vězení a tak pro trestance není obtížné uniknout. Jaké aktivity jsou tu pro vězně? Můžou sledovat podle libosti televizi nebo jezdit na kajaku. Vězeňským autobusem jsou také dováženi na PT (znalci seriálu Prison Break pochopí).

 

 

Státní věznice Montgomeryho Burnse

Tato budova, jejíž neobvyklý design navrhl architekt Frank Gehry, sloužila původně jako koncertní síň. Chybička se vloudila – Springfielďané nesnáší hudbu. A tak se Monty Burns nabídne, že z chátrající budovy udělá vězení. Tam byli deportováni všichni „důležití“ trestanci, bylo zaměstnáno mnoho bachařů a když začala věznice prodělávat, oprášil Wiggum staré nesmyslné zákony. Haďákovi se málem podařilo uniknout, ale Homer ho prásknul. V této práci pokračoval, až se na něj vrhli všichni vězni.

 

Springfieldská ženská věznice

Do tohoto zařízení byla uvržena Marge. Jsou zde cely po dvou ženách. Kromě cel je zde jídelna, kde se všechny trestankyně schází a konverzují, dále také místnost, ve které probíhají návštěvy a také karavany, ve kterých si zadané ženy mohou trochu užít se svými mužskými protějšky.

 

 

 

Nápravné zařízení pro mladistvé

 Když Bart zfalšoval svatbu, poslali ho na toto místo. Celý prostor je rozdělen na dívčí a chlapecké křídlo. Jsou zde promítány skeče s Itchym & Scratchym, ovšem s vystříhanými násilnými scénámi. Vládne tu šikana, mlátičky si vybíjí vztek dokonce i na dětském hřišti (je tu skluzavka, píškoviště nebo houpačky). Dívky a chlapci se setkávají pouze u tanečních lekcí. Odtud se také Bartovi podařilo s dívkou jménem Gina utéct.

Návštěvník

TOPlist