Online hry

Zahrajte si simpsonovské flashové hry! theSimpsons-episodes vám přináší kolekci her, které si můžete kdykoliv zdarma zahrát. Přejeme dobrou zábavu!

 

Homer's truck

Jak již z názvu vyplývá homer bude jezdit v jeho donut káře a sbírá donuty na cestě. Pozor řiďte opartně donuty vám můžou při skoku mohou vyskočit !

 

Šílený Homer

Šílený Homer není úplně klasická flashová hra… Jediným smyslem je sledovat, jaké bláznivé grimasy Houmík dovede. Pokaždé, když na něj kliknete, začne vyvádět jako pavián.
» Spustit online hru

Magické koule

Na magické kouli se objevují výjevy Simpsonových, které potom musíte seřadit na malých koulích tak, jak šly za sebou… V této flashovce uplatníte především postřeh a dobrou paměť.
» Spustit online hru

Chytej sudy

Co se to děje? Sudy s pivem Duff padají záhadně ze střechy! Takové množství piva přece nemůže přijít jen tak nazmar. Pochytejte co nejvíc sudů a rychle s nimi do kufru, jinak hrozí Homerovi střízlivost!
» Spustit online hru

Vytvoř novou postavu

Chtěli byste vytvořit novou postavu pro seriál Simpsonovi, ale neumíte kreslit jako Matt Groening? Nevadí! S touto flashovou aplikací to pro bude úplná hračka. Teď už záleží pouze na vaší fantazii…
» Spustit online hru

Zabij Flandersovi

Mrtvej Flanders = dobrej Flanders. A čím víc mrtvých členů rodiny Flanderosvých, tím lépe… Možná trochu sadistická hra, ale svět je dneska zatraceně krutej. P.S. Kdo se prostřílí až nakonec, čeká ho malá odměna…
» Spustit online hru

Homer milionářem

Hra na motivy známé televizní soutěže Chcete být milionářem? Homer usedne do křesla pro soutěžícího, ale odpovídat budete muset vy. A ještě navíc v angličtině. Čím víc peněž máte, tím těžší jsou otázky…
» Spustit online hru

Vočkovy karty

Velmi jednoduchá, ba dokonce až primitivní hra. Stačí jenom dávat si dobrý pozor na to, kde je zrona karta Joker. Když vydržíte, můžete získat celkem hodně bodů. Tuhle hru zkuste, ale rozhodně od ní nečekejte zázraky.
» Spustit online hru

Zastřel zombie!

Máte rádi oživlé mrtvolky? Pokud ne, pak si tuto flashovku rozhodně zamilujete. Úkol je prostý – postřílet co nejvíc mrtvol, které si pravděpodobně pamatujete ze speciálních čarodějnických dílů. Rozhodně vyzkoušejte!
» Spustit online hru

Demoliční koule

Je čas zachránit Homerovu rodinu! Originální flashovka na motivy jedné ze scén celovečerního snímku Simpsonovi ve filmu. Rozjeďte správně jeřáb a odvrhněte co nejdále přistavenou dodávku.
» Spustit online hru

Koulovačka

Válka se sněhovými koulemi začíná! Střílejte do všech, kteří vám přijdou na oči, a nejvíc do Nelsona. Ten totiž jako jediný z mnoha postav může střílet na vás, a když od něj nějakou ránu koupíte, přicházíte o drahocenné body.
» Spustit online hru

Koule smrti

Koule smrti, kterou znáte z filmu. Homer na pouti musí několikrát objet klec na motorce. Vy děláte to samé, akorát ještě sbíráte různé předměty. Asi nejtěžším úkolem je nevybourat se. Dokážete to?
» Spustit online hru

Rybaření s Homerem a Bártem

Pojďte si zarybařit na springfielské jezero

» Spustit online hru

Komentáře

Nejde to spustit!!

Ty hry vůbec nejdou spustit!!! Ten ADMIN je asi blbej.

!!Nejde to hrát!! Mr.X versus FOX

HRA RYBARENI S HOUMEREM A BARTEM KDYS TO OTEVRU TAK ME TO PREHODI NA STRANKU FOXU A TAM ME NAPISOU NECO ANLICKY ALE HRA TAM NENI!!!

! ! ! PRAVDA ! ! !

KUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRVVVVVAAAAAAAAAA..........
TY HRY NEJDOU SPUSTIT.
ASI ADMIN HOVNO UMÍ A HLAVNĚ ŽE SE SERE DO TOHO DÁT SEM HRY.AŤ SE NĚCO ADMIN NAUČÍ A PAK AŤ SI VYTVOŘÍ WEB.
NAZDAR - ADMIN TOHOTO VEBU JE PĚKNÝ KOK*T ! ! !

Re: ! ! ! PRAVDA ! ! !

JAKO I JÁ DELAM WEBY A DOKAZAL BYCH TAM DAT ODKAZ NA HRU A TEN ADMIN TOHOTO WEBU ASI NE TAKZE UZ TOHO MAM DOST DU SI WYTVORIT WEB, ZA 15 MINUT VAM VSEM POSLU ADRESU.

Re: Re: ! ! ! PRAVDA ! ! !

PODIVEJTE SE NA MUJ NOVY WEB SIMPSONŮ NA ADRESE: https://web-simsponovi.proweb.cz/
a nebojte tento web upravim tak ABY BYL NEJLEPSI NA SVETE.

Re: ! ! ! PRAVDA ! ! !

HRA RYBARENI S HOUMEREM A BARTEM KDYS TO OTEVRU TAK ME TO PREHODI NA STRANKU FOXU A TAM ME NAPISOU NECO ANLICKY ALE HRA TAM NENI!!!§!!!!!!

Re: :(X

ME TO NEJDE KDYZ SI CHCU OTEVRIT HRU VYTVORIT NOVOU POSTAVU TAK TO NIC NEOTEVRE!! CHCI VYSVETLENI!! ASI DU NAVSTIVTIT LEPSI WEB SIMPONŮ TREBA SIMSPONOVI.NIKKE.NET NEBO SIMSPONOVIWEB.CZ

Re: Re: :(X

NEBO NAVŠIVTE WEB
simpsonovi.nikee.net​

Simsponovi.cz ​

simpsonsweb.cz/​

hnus

mne ty hry proste nejdou vůbec spustit

Přidat nový příspěvek

Návštěvník

TOPlist